ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 16/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 16. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Pondělí 13/4: Dejme si pozor na to, abychom nebyli až příliš rozevlátí a svobodomyslní. Nemá smysl dělat vše po svém, může se vyplatit větší důvěra ve staré zažité systémy. Den dále přeje společenským kontaktům a setkáním všeho druhu.

Úterý 14/4: Energie bude proudit do našich myšlenek a nápadů, bude se nám dařit u intelektuálních činností. Budeme chápat rychleji a zvýší se i naše reakceschopnost. Může se nám vyjasnit v tom, co chceme a jakým směrem se chceme posouvat dále.

Středa 15/4: Díky Luně v Rybách se dočkáme zjemnění astrologické kvality a budeme schopní vnímat i nenápadné signály. Mnozí budou preferovat samotu, nicméně dejme si pozor, abychom se před vnějším světem neukrývali a neutíkali pryč.

Čtvrtek 16/4: Čtvrtek může přinést zlepšení naší sociální inteligence a budeme tak lépe rozumět tomu, co se odehrává v lidech kolem nás. Můžeme též výborně pracovat se svojí intuicí, která nás může dovést k zajímavým a obohacujícím informacím.

Pátek 17/4: Díky přechodu Luny do znamení Berana chytne závěr týdne druhý dech a dostane se nám tak elánu i svěžího nadšení. Dobrá nálada bude nejlepším motorem pro jakékoliv aktivity, do kterých se s chutí pustíme.

Víkend 18 a 19/4: Sobota bude dynamická, jeví se ideální pro aktivní netradiční programy. V neděli bychom si měli kolem sebe vytvářet pohodlnou atmosféru.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš