ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 15/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 11/4: Nový týden začíná s Lunou v Beranu v náročných konstelacích. Kvůli tomu můžeme být podrážděnější a snáze se dostat do stresu. Snažme se být co nejvíce flexibilní a přijímejme věci tak, jak jsou. Den může přinést horší koncentraci, proto se vyvarujme unáhlených kroků.

Úterý 12/4: Luna v Raku přináší příjemné úterý, kdy se budeme dobře cítit ve své kůži. Sextil mezi Merkurem a Neptunem přináší do těchto dnů skloubení rozumu s intuicí. Svoje nápady a inspiraci budeme schopní realizovat. Venuše v trigonu na Mars dává těmto dnům špetku vášně a milostného jiskření.

Středa 13/4: Svoje emoce prožívejme na plno a nenechávejme je udušené ve svém nitru. Budeme se snažit rozdávat radost svým nejbližším, pro které uděláme vše, aby se cítili co nejlépe. Problémy druhých nám tentokrát zajisté nebudou lhostejné. S úspěchem se můžeme věnovat i praktickým úkolům.

Čtvrtek 14/4: Vyhněme se krokům, které budou vycházet ze sobeckých představ a přání. Na místo toho rozvíjejme svůj soucit s druhými a snažme se jejich zájmy povýšit nad svoje vlastní. Odpoledne se Luna přesune do Lva, kde podpoří naši sebedůvěru. Můžeme vnímat chuť vylézt ze svojí ulity a ukázat světu, co v nás dříme.

Pátek 15/4: V závěru týdne můžeme díky trigonu mezi Lunou a Martem chytit druhý dech a s elánem se vrhnout do řešení všeho možného. Nic nám nebude bránit v realizování našich plánů a nápadů. Budeme hravější a veselejší, vpustíme do svého života více uvolněnosti a zábavy. A konstelace budou fandit i milostnému životu.

Víkend 16 a 17/4: Sobota je vhodná pro tvůrčí a aktivní program, díky kterému vybočíme ze stereotypu. Neděle se ponese v klidnějším duchu.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš