ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ  NA TÝDEN 14/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 4/4: S Lunou v Rybách vykročíme do nového týdne se silnějším vnímáním a prožíváním. Budeme více sdílet svoje vnitřní dojmy a s druhými si můžeme být o něco blíž. Energie směřuje do našeho nitra, kde se mohou rozvinout inspirující myšlenky i zavádějící fantazie.Úterý 5/4: Svoje emoce nedržme pod pokličkou. Je třeba nic nepotlačovat a případné napětí ze sebe dostat včas ven. Snažme se neztrácet směr, jinak bychom mohli zabloudit v nedůležitých aktivitách. Nesnažme se nic uspěchat. Dopřejme věcem dostatek času, aby mohly uzrát.Středa 6/4: Přechod Luny do Berana přináší jiskřivou středu, která přinese mnoho vzrušení i touhu po dobrodružství. Energie tohoto dne jsou velmi příjemné a uvolněné. Věci se budou řešit s lehkostí a rychle vpřed. Zásobníky sil jen tak nevyčerpáme.Úterý 5/4: Svoje emoce nedržme pod pokličkou. Je třeba nic nepotlačovat a případné napětí ze sebe dostat včas ven. Snažme se neztrácet směr, jinak bychom mohli zabloudit v nedůležitých aktivitách. Nesnažme se nic uspěchat. Dopřejme věcem dostatek času, aby mohly uzrát.

Středa 6/4: Přechod Luny do Berana přináší jiskřivou středu, která přinese mnoho vzrušení i touhu po dobrodružství. Energie tohoto dne jsou velmi příjemné a uvolněné. Věci se budou řešit s lehkostí a rychle vpřed. Zásobníky sil jen tak nevyčerpáme.

Čtvrtek 7/4: S novem v Beranu přichází významný příliv energie. Nov přinese nové impulsy a podpoří nové plány. Díky konjunkci s Uranem můžeme zvolit nečekaný směr. V tento den mohou být zažehnuty důležité změny našeho života. Můžeme najít chuť do aktivit, které nás dříve nechávaly chladnými.

Pátek 8/4: Luna v Býku přinese poklidnější závěr týdne. Můžeme řešit praktická témata a udělat si pořádek ve svých myšlenkách. Rychlé kroky a rozhodnutí nejsou na místě, mohly bychom se snadno unáhlit. Nezapomeňme i na odpočinek a najděme si čas k radování ze života.

Víkend 9 a 10/4: Klidnější sobota přeje relaxaci a nenecháme se jen tak vyvést z rovnováhy. V neděli mohou přijít vhod setkání s druhými lidmi.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš