ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 13/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Úterý 29/3: Luna přechází přes Saturn ve Střelci a bude nás tak učit trpělivosti. Věci se nebudou hýbat vpřed takovým tempem, jaké bychom si představovali. Snažme se ukočírovat svoje síly a nenechme se vyprovokovat k unáhleným reakcím. Nemá smysl se rozčilovat kvůli tomu, co nemůžeme ovlivnit.

Středa 30/3: Úterý přeje rychlým krokům a rozhodnutím, budeme schopní jednat v souladu s našimi vyššími hodnotami. Naši pozornost však mohou narušovat chuť bavit se. Dejme si pozor, abychom se nenechali zcela rozptýlit. Konstelace přejí pohybu i zamýšlení nad filozofickými otázkami.

Čtvrtek 31/3: Luna je v Kozorohu, kde nás přiměje čelit realitě a řešit praktické záležitosti. Neprosazujme za každou cenu svoje ego a snažme se zaměřit na to, abychom měli čisto před vlastním prahem. Merkur se dostává do konjunkce s Uranem, což v těchto dnech přináší bouřlivější diskuze a neotřelé nápady.

Pátek 1/4: Závěrečným pracovním dnem se vyplatí projít po špičkách. Vyhněme se radikálním a hlasitým rozhodnutím, neprosazujme změny za každou cenu. Držme svoji energii na uzdě, abychom nebyli nevypočitatelní a pro druhé nečitelní. Do komunikace vložme co nejvíce něhy a pochopení.

Víkend 2 a 3/2: Čeká nás víkend s příjemnými konstelacemi, které přejí kontaktu s druhými lidmi a pobytu na čerstvém vzduchu. Nebojme se vyjít vstříc netradičnímu programu.

Přeji krásné jarní dny!

Vít Kuntoš