ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 1/2016
Vážení příznivci astrologie,
srdečně vás zdravím v novém roce! Pojďme se společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.
Pondělí 4/1: Pondělí se ponese v duchu vážnějšího přístupu, kdy půjdeme raději k podstatě věcí namísto chození kolem horké kaše. Luna ve Štíru přinese zvýšenou vnímavost a intuice nám může naznačovat nejvhodnější směr. Naladíme se snáze na druhé a můžeme tak poznat i skrytá tajemství.

Úterý 5/1: Blížící se konjunkce Slunce s Plutem přináší náročnější dny, které mohou prověřovat naši zralost a přinášet nové informace o nás samotných. Se zaměřením na to důležité však můžeme být výkonní a vypořádat se nakonec s nejrůznějšími zkouškami. Úterý dále podporuje naši pracovitost, posouvejme se vpřed systematicky.

Středa 6/1: Luna se přesunula do Střelce, kde může připomenout naše životní ideály. Dejme si však pozor, abychom při jednání ve jménu vyšších principů neztratili přehled o praktických souvislostech. Při přílišném nadšení se náš pohled může snadno zkreslit. Zvyšovat se může i náš smysl pro spravedlnost.

Čtvrtek 7/1: Tentokrát přijde vhod vybočit ze zajetých kolejí a přinést do svého života oživení. Proto buďme otevření změnám a improvizovaným programům. Čtvrtek bude energický den a může mít rychlejší spád. Může též přinést inspiraci i nový náhled na stará témata.

Pátek 8/1: Konstelace mohou odvádět naše pozornost, a náš přístup tak bude ztrácet ostrost. Můžeme být více lehkomyslní a povinnostem tak budeme věnovat spíše jen okrajový prostor. Raději se budeme bavit a dopřejeme si spíše uvolněný program.

Víkend 9 a 10/1: O víkendu se můžeme cítit uzavřenější, a tak někomu může přijít vhod čas strávený o samotě. Je vhodná doba na opravy či úklid našeho domova.

Přeji krásné sváteční dny,

Vít Kuntoš

astrolog-terapeut.cz