ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 10/2016
Vážení příznivci astrologie,
je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.Pondělí 7/3: Luna prochází posledním úsekem znamení Vodnáře, kde může být zdrojem inspirace a nových obohacujících vhledů. Díky tomu, že Luna přechází přes Venuši, nás čeká příjemný den vhodý pro společenské kontakty. Budeme uvolněnější a ve svém životě budeme snáze vnímat ty pozitivní aspekty.

Úterý 8/3: Luna v Rybách podpoří naše vnitřní prožívání a budeme trávit mnohdy více času ve svých snech než ve skutečném světě. Můžeme se nechat vést svojí intuicí a mohou se k nám dostat nejrůznějšími cestami důležité informace. Najděme si čas na meditaci a chvíli pro sebe sama. A než prohlásíme svoje věci za ukončené, ujistěme se, že jsme přeci jen něco důležitého nepřehlédli.

Středa 9/3: Novoluní v Rybách může zamávat s naším vnitřním světem a s našimi emocemi. Ty tak mohou procházet menšími turbulencemi a i drobnosti se nás mohou dotknout. Zkusme se obrnit a zachovat chladnou hlavu, nenechme se zbytečně vychýlit z rovnováhy. Především si nic neidealizujme, jinak se můžeme snadno spálit.

Čtvrtek 10/3: Luna bude již procházet znamením Berana, odkud budeme moct čerpat nové zásoby energie. Čtvrtek se tak ponese v dynamičtějším duchu a věci se budou hýbat rychle vpřed. Budeme mít větší kuráž, snáze prosadíme svůj názor. Můžeme se zaměřit na svoje cíle, ke kterým se budeme moct o nějaký kus přiblížit.

Pátek 11/3: V závěru týdne budeme cítit dostatek sil a nebude nám stačit sledovat dění z povzdálí. Můžeme toho zvládnout mnoho vyřídit a nenecháme se zaskočit změnami plánovaného programu. Bude se nám dařit improvizovat a budeme rychle reagovat, proto nás nic nemůže překvapit. Svižné tempo nám tak nebude činit žádné potíže.

Víkend 12 a 13/3: Na víkend si naordinujme odpočinek a pohodový režim. Zaměřit se můžeme na přípravu dobrého jídla i na drobné práci či poklizení domova.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš