Astrologická předpověď na tento týden
Vážení zájemci o astrologii,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 26/1: Začátek týdne přináší dynamické konstelace, a tak se hned zkraje týdne můžeme vrhnout do řešení důležitých povinností. Využijme svojí činorodosti i vyjadřovacích schopností a našich přátelských kontaktů. Co můžeme udělat dnes se vyplatí neodkládat a možná stihneme i něco navíc.

Úterý 27/1: Luna se přesunula do znamení Býka a musíme si tak dát pozor na to, abychom nebyli přespříliš tvrdohlaví. Nebraňme se změnám a jiným pohledům na věc, zároveň také netlačme za každou cenu svoje odlišné názory. Snažme se nenechat vyvést z rovnováhy a soustřeďme se na podstatu věcí.

Středa 28/1: Upřestřed týdne mohou konstelace vybízet k odpočinku. Kdo však bude příliš lhostejný k důležitým otázkám, nastřádá si zbytečné starosti do dalších dnů a může snadno přijít o vhodné příležitosti. Nenechme se rozptylovat drobnostmi a než se do něčeho pustíme, stanovme si priority.

Čtvrtek 29/1: Luna v Blížencích může rozproudit náš společenský život a přinést spoustu podnětů. V hlavě nám může vřít mnoho myšlenek a nápadů, díky kterým můžeme snadno vyřešit i nečekané situace. Nechme se vést momentální inspirací a můžeme být překvapení, kam nás dovede.

Pátek 30/1: V samotném závěru týdne se nebudeme chtít věnovat seriózním a nudným úkolům. Konstelace nám budou přát ve chvíli, kdy se rozhodneme využít tvůrčí síly a budeme se věnovat tomu, co nás naplňuje radostí. S hravostí a otevřeností můžeme prožít velice příjemný osvěžující den.

Víkend 31/1 a 1/2: O víkendu se stáheme spíše do svého nitra a budeme se nejlépe cítit v domácím prostředí. Díky zvýšené citlivosti je vhodný čas udělat si romantický program se svojí drahou polovičkou.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš