ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TENTO TÝDEN 15/2015
Vážení příznivci astrologie,
je tady 15. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.
Úterý 7/4: Budeme vnímavější i odolnější, nenecháme se zahnat do kouta. Nenecháme si nic diktovat a budeme se řídit především svým vlastním názorem. Konstelace nás ovšem mohou svádět k pohodlnému tempu, kvůli kterému nemusíme stíhat překonávat výzvy, jež den přinese.

Středa 8/4: Tyto dny celkově přináší mnoho energie a středeční přesun Luny do Střelce ji ještě více rozvíří. Dejme si však pozor na to, abychom dokázali se svoji silou skutečně efektivně pracovat. Někdy můžeme mít potíže ji projevit a jindy můžeme být zase zbytečně příliš zbrklí.

Čtvrtek 9/4: Na obloze vzniká velký ohnivý trigon a silná energie ukrytá v této konstelaci se bude moct naplno projevit. Díky tomu můžeme tento den zvládnout mnoho povinností a do našeho jednání vstoupí více entuziasmu. Budeme se aktivně a kreativně zapojovat do veškerého dění.

Pátek 10/4: První část dne bude přijemná a můžeme během ní ještě vyřešit kdejaké resty. Odpoledne se Luna přesouvá do Kozoroha a přinese tak zklidnění a i stažení do vlastního nitra. Budeme se projevovat seriózněji a vyrovnaněji.

Víkend 11 a 12/4: O víkendu budou důležitá zejména praktická témata. Dejme si však pozor na úrazy a nehody, kterým bychom mohli vyjít sami vstříc zhoršenou koncentrací.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš

http://www.astrolog-terapeut.cz/