ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA TENTO TÝDEN 12/2015
Vážení příznivci astrologie,

je tady 12. týden roku 2015, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace.

Pondělí 16/3: Luna se přesouvá do znamení Vodnáře a v pondělí se tedy můžeme cítit nejlépe, pokud budeme mít dostatek prostoru a svobody. V některých momemtech můžeme být zbytečně příliš horliví a vyplatí se zvolnit tempo. V mezilidských vztazích se může projevit více dynamiky.

Úterý 17/3: Do cesty nám mohou vstoupit různé nové podněty a vyplatí se ponechat věcem volný průběh. Zkusme si den ozvláštnit a vybočit z našich zajetých kolejích. Pokud provedeme i byť jen drobnou změnu v našich stereotypních programech, může to být velice osvěžující a inspirující. Venuše se přesouvá do Býka a do dalších dnů tak vstoupí větší smysl pro pohodlí a další dobré věci 🙂

Středa 18/3: Luna se v poledne zabydlí v Rybách a podpoří tak v průběhu dne naše vnitřní prožívání. Svoje emoce nijak nepotlačujme a dopřejme jim dostatek prostoru a pozornosti. Je vhodné najít si čas na chvíli o samotě, kdy budeme mít čas na rozjímání a naslouchání hlasu svého srdce.

Čtvrtek 19/3: Čtvrtek přináší příležitost udělat si větší pořádek ve svých citech. Můžeme pochopit, co chceme a co je kořenem současného stavu věcí. Mezi druhými lidmi najdeme větší pochopení a stejně tak i my budeme lépe rozumět tomu, co se odehrává v nitru ostatních.

Pátek 20/3: Z astrologického hlediska se jedná o významný den. Nejenom že v pátek nastává přesné novolunní, ale před půlnocí nás čeká především vstup Slunce do Berana. Nastává tak jarní rovnodenost, počátek nového astrologického roku. Energie tohoto dne přeje novým počátkům a vyplatí se hledět vpřed do budoucnosti, která může nabrat nové obrysy.

Víkend 21 a 22/3: Před námi je víkend s energickými konstelacemi, a tak se vyplatí strávit dny volna aktivně. Pokud počasí dovolí, byla by škoda sedět doma na gauči.

Přeji krásné dny,

Vít Kuntoš