Astrologická předpověď na 50. týden
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 12/12: S Lunou na posledních stupních Býka se budeme v novém týdnu rozkoukávat o něco pomaleji. Mnozí by nejraději zůstali zalezlí ve své ulitě, aby nemuseli čelit nástrahám dalšího dne. Odpoledne se však Luna přesouvá do Blíženců a naše počáteční ztuhlost se tak postupně uvolní.

Úterý 13/12: Nenechme se dostat do stresu úplňkovou energií. Vyhněme se unáhleným a zbrklým krokům. Nikam nespěchejme a nebuďme nespokojení z toho, co nemáme. Namísto toho se radujme z toho, co již máme a vpusťme do svého dne více bezprostřední zábavy.

Středa 14/12: Ve středu můžeme nalézt nové zásoby energie, a tak se můžeme vypořádat snado i s náročnými a otravnými povinnostmi. První část dne přeje komunikaci a setkáním. Odpolední přesun Luny do Raka podpoří zejména prožívání na vnitřní úrovni.

Čtvrtek 15/12: Emoce mohou postupně přebírat otěže nad naším fungováním. Budeme empatičtější, ale pod vlivem emocí můžeme přicházet o ostrost našeho pohledu. Vyšší zranitelnost a náladovost mohou být příčinou náročnějších okamžiků.

Pátek 16/12: Dopoledne se mohou přihlásit ke slovu témata, která jindy zametáme pod koberec. Odpolední přesun Luny do Lva podpoří chuť bavit se a prosvítit svůj život chvílemi radosti. Může se zvýšit naše sebedůvěra i odvaha.

Víkend 17 a 18/12: Čeká nás víkend v doprovodu příjemných kostelací. Ty nám dodají energii, a proto bychom si měli naplánovat aktivní a tvůrčí program.

Přeji krásné adventní dny!

Vít Kuntoš