Astrologická předpověď na 48. týden
Vážení příznivci astrologie,

je tady další týden, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 28/11: Luna počátkem dalšího týdne prochází posledními stupni Štíra. Můžeme tak intenzivněji prožívat a pracovat s hlubšími vrstvami svého já. Budeme více vidět do druhých. Když zapojíme svoji vůli, můžeme bez větších problémů projít i náročnými situacemi.

Úterý 29/11: Novoluní ve Střelci může zažehnout velkou dávku nadšení i touhy po poznání. Nenechme se ovšem příliš unášet, jinak se můžeme ztratit. Dejte si pozor na nereálná očekávání i unáhlená rozhodnutí. Naše představy a skutečný stav věcí se mohou snáze míjet.

Středa 30/11: Změny a novinky se vyplatí stavět na pevných a bezpečných základech. O zkušenosti z minulosti se můžeme opřít a odrazit se od nich. Budeme disponovat dostkem energie a inspirace. Důvěřujme svým ideálům, které nám mohou v případě nejistoty ukázat správný směr.

Čtvrtek 1/12: Luna se přesouvá do Kozoroha, což mnohdy přinese zvážnění atmosféry. Vrátíme se postupně zpět k zemi a budeme otevření praktickým tématům. Budeme se lépe soustředit na povinnosti, které postupně dotáhneme až do cíle. Svým nápadům dáme jasný tvar a formu.

Pátek 2/12: Čím více se budeme bránit změnám, tím spíše to může skřípat. Přesto nám může o něco déle trvat, než přijmeme něco nového. Budeme příliš přesvědčení o svojí realitě a může nám činit obtíže přijmout pohled na svět v podání někoho jiného než nás samotných.

Víkend 3 a 4/12: V sobotu si můžeme vyrazit do přírody, navštívit zahrádku či poklidit svůj domov. Neděle přeje kontaktu s druhými.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz   www.horarium.cz