Astrologická předpověď 5/2017
Vážení příznivci astrologie,

je tady 5. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 30/1: Nový týden ve svém počátku podpoří naše vnitřní prožívání. Budeme jemnější a ohleduplnější vůči druhým. Představivost nám bude šlapat na plné obrátky a může opustit břehy reálného světa.

Úterý 31/1: V našem jednání budeme vždy brát zřetel na ostatní. Gentlemanství tentokrát nebude pouze prázdným pojmem. Do partnerských vztahů vstoupí více blízkosti a porozumění, najdeme si čas i na chvíle romantiky.

Středa 1/2: Luna v Beranu rozproudí energie a věci se uvedou do pohybu. Nebude nám chybět elán ani odvaha, snáze prosadíme svoje zájmy. Můžeme si na tento den naplánovat mnoho úkolů a povinností. Zachovávejme však soustředěnost a trpělivost.

Čtvrtek 2/2: Čtvrtek bude ve znamení změn, po tomto dni nemusí zůstat kámen na kameni. Plány se budou vyvíjet nevyzpytatelně a pokud na nich budeme lpět, budeme frustrovaní. Raději se připravme na improvizaci a na změny reagujme co nejrychleji.

Pátek 3/2: S Lunou v Býku ke konci týdne zpomalíme. Vrátíme se zpátky na zem a budeme schopní zvládat praktické záležitosti. Nenecháme se tolik rozhodit a budeme ve větším klidu a pohodě. Díky tomu se vyhneme stresu a dopřejeme si více odpočinku.

Víkend 4 a 5/2: V sobotu se nebudeme chtít hýbat z místa a budeme méně ochotní přizpůsobit se. V neděli se vyvarujme zmatku.

Přeji úspěšný týden!

Vít Kuntoš