Astrologická předpověď 20/2017
Vážení příznivci astrologie,

je tady 20. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 15/5: S Lunou v Kozorohu nás čeká těžkopádný začátek dalšího květnového týdne. Budeme s obtížemi překonávat lenost a budeme se chytat každé drobnosti, která nám pomůže oddálit řešení nepříjemných povinností. Nebuďme v křeči, uvolněme se a postupujme malými krůčky vpřed.

Úterý 16/5: Držme se svojí vnitřní stability. Nenechme se rozhodit na komunikační úrovni a vyprovokovat k nepromyšleným reakcím. Pokud se necháme strhnout situací a ztratíme kontrolu nad svými slovy, můžeme napáchat zbytečné škody. Merkur se jinak přesouvá do Býka, a tak v dalších dnech může být naše mysl zaměstnána finančními tématy.

Středa 17/5: Středa bude probíhat v doprovodu příjemných konstelací. Luna ve Vodnáři v harmonickém aspektu vůči Jupiteru a Venuši přinese bezprostřední a uvolněnou atmosféru. Najdeme si snáze příležitost k radosti a budeme mít příležitost vytvořit si příjemný a zábavný den.

Čtvrtek 18/5: Hvězdy podpoří společenskou stránku života. Nezůstávejme však u online kontaktu a najděme si čas na osobní střetnutí s druhými. Buďme též ale otevření jejich potřebám, nemusí být vše podle nás. Čtvrtek je dále vhodný pro čtení a studium.

Pátek 19/5: Naše představy, fantazie i vize mohou nabrat konkrétní a hmatatelné obrysy. Spojení snů s logickým uvažováním může přinést šťavnaté a sladké plody. Přijít vhod mohou taktéž kulturní události.

Víkend 20 a 21/5: Sobota může postrádat jasnější strukturu a hrozí úrazy z nepozornosti. Neděle může přinést nárůst energie, ale nemusí se nám vždy dařit ji využít.

Přeji co nejhezčí týden!

Vít Kuntoš