Astrologická předpověď 17/2017
Vážení příznivci astrologie,

je tady 17. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 24/4: Někteří mohou počátkem týdne trochu zaspat, jiní se naopak mohou ponořit do víru událostí hned od rána. Při plnění svých povinností nezapomínejme i na odpočinek a nebojme se říct jasné „ne“, pokud budeme cítit, že se toho na nás valí více, než je v našich silách zvládnout.

Úterý 25/4: Máme před sebou pravděpodobně nejdynamičtější den celého týdne. Buďme raději připraveni na to, že nemusíme mít kontrolu nad mnohými událostmi, které nastanou. Připravme se na to, že i nemožné je možné! Nezapomeňme najít si chvíli na odpočinek a vydechnutí.

Středa 26/4: Novoluní v Býku nás vrátí zpět do reality. Máme příležitost přiblížit se k vyřešení praktických otázek a k vytvoření pevných základů. Středa zavelí k poklidnému režimu a najdeme si mnohdy čas i na vychutnání dobrého jídla, pití či milostného spojení.

Čtvrtek 27/5: Pomalé tempo nám umožní postupovat vpřed s větší důkladností a zodpovědností. Díky silné vůli se nenecháme jen tak zastavit. Překážky, které by nás jindy odstavily na vedlejší kolej, můžeme nyní překonat bez větších obtíží. Je vhodná příležitost k řešení či plánování finanční stránky.

Pátek 28/5: Energie bude proudit do naší intelektuální a komunikační složky. Pátek je vhodný pro setkávání, sdílení a řešení s druhými lidmi. Jakékoliv společenské události přijdou vhod. Nespálíme se, pokud budeme důvěřovat směřování, které nám napovídá náš rozum.

Víkend 29 a 30/5: V sobotu si dejme pozor na zbrklost, můžeme snadno ztratit pozornost. V neděli budeme moci čerpat ze svých představ a fantazií.

Přeji co nejhezčí týden!

Vít Kuntoš