Astrologická předpověď 14/2017
Vážení příznivci astrologie,

je tady 14. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

  • Připravili jsme pro Vás kurz astrologie pro pokročilé! Naučíte se prognózovat, řešit zdravotní otázky v horoskopu, plánovat termíny svatby či početí a mnoho dalšího!
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 3/4: S Lunou v Raku se můžeme zamotat do našich citů. Vnímavost, empatické naladění i intuice jsou zajisté pro pondělí přínosem. Nicméně pokud bude citů zbytečně moc, mohou zabarvit veškeré naše jednání a chování. A tehdy můžeme ztratit koncentraci a naše kroky mohou nabrat neplánovaný směr.

Úterý 4/4: Můžeme pociťovat, že tlak na nás se zvyšuje. Budeme reagovat citlivěji a některé naše reakce mohou překvapit i nás samotné. Pokud toho bude moc, nejlepší bude odstoupit od dění a odpočinout si. Vyhněme se rozhodnutím, které bychom učinili ve chvílích emoční ho vypětí.

Středa 5/4: S Lunou ve Lvu si budeme užívat života. Opadnou naše vnitřní zábrany a budeme se moci uvolnit. Budeme si připadat bezpečně a jen výjimečně se objeví mráček na jasné obloze. Budeme přesvědčení o svojí vlastní pravdě, ale může být prospěšné otevřít se i odlišným pohledům na věc.

Čtvrtek 6/4: Čtvrtek bychom mohli nominovat na nejpříjemnější den týdne. Budeme mít dostatek energie a odvahy. Nebude existovat výzva, kterou bychom nemohli přijmout. Rádi budeme rychlejší a lepší než ostatní. Nezapomínejme však, že život není soutěž a není třeba být za každou cenu první.

Pátek 7/4: Přechod Luny do Panny nás vrátí zpět k praktickým otázkám. Budeme schopní lépe posoudit pragmatické aspekty našeho života. Tentokrát zvítězí spíše logický argumenty. Můžeme si urovnat myšlenky, udělat pořádek ve svých záležitostech i uklidit ve své kanceláři či domově.

Víkend 8 a 9/4: O víkendu můžeme využít svoji praktickou stránku. Věnovat se můžeme svému domovu i zahrádce. Postupujme vždy systematicky krok za krokem.

Přeji co nejhezčí týden!

Vít Kuntoš