Astrologická předpověď 13/2017
Vážení příznivci astrologie, je tady 13. týden roku 2017, a tak se pojďme společně podívat na to, co nám přinesou astrologické konstelace tento týden.

Aktuální nabídka pro Vás!

  • Připravili jsme pro Vás kurz astrologie pro pokročilé! Naučíte se prognózovat, řešit zdravotní otázky v horoskopu, plánovat termíny svatby či početí a mnoho dalšího!
Zajímají vás astrologické aktuality a zajímavosti?  www.facebook.com/astrologickaporadna
Pondělí 27/3: První částí dne prochází Luna posledními stupni Ryb, a tak můžeme čerpat z našich fantazií a představivosti. Po třetí hodině se ale Luna přehoupne do Berana. Hlavní výzvy a příležitosti tedy máme ještě před sebou. Co jsme nestihli dopoledne můžeme snáze dohnat v odpoledních hodinách

Úterý 28/3: Energie může být někdy i přebytek, a tak se vyplatí spíše zpomalit. Ohrozit nás může neuvážený a zbrklý přístup. Při příliš vysokém tempu naděláme více chyb než užitku. Proto se vyplatí nic nehrotit a mysleme i na odpočinek.

Středa 29/3: Komunikace a myšlení budou svižně proudit. Mohou se dostavit nápady a vhledy, které nás posunou o velký kus cesty vpřed. Budeme chtít vše vyřešit nejlépe hned, což nemusí být vždy možné. Netlačme na druhé a místo toho zkusme trénovat trpělivost.

Čtvrtek 30/3: Luna v Býku podpoří náš smysl pro práci s tím, co má jasný tvar a formu. Realistický přístup nám umožní zorientovat se v praktických otázkách. Budeme moci lépe zaměřit svoji pozornost a budeme tak dělat konkrétní kroky vpřed.

Pátek 31/3: Konečně není třeba nikam spěchat. Konstelace nám nabízí prostor na odpočinek, a tak ho zkusme využít. Můžeme spočinout nehnutě na místě a užít si pozitivních stránek života. I kdybychom si nemohli dopřát chvíle relaxace, postupujme vpřed poklidně.

Víkend 1 a 2/4: Dny volna můžeme využít ke kontaktu s druhými lidmi, výměně informací i studiu. Opatrní buďme u aktivit, které vyžadují koncentraci.

Přeji co nejhezčí týden!

Vít Kuntoš