ÁRIOVÉ 7.7.2015
Na co se máme připravit v duchovním i běžném životě po letním slunovratu

Tato doba, moji milí, je velice dynamická. Intenzivní fotonové světlo ve Vás, Služebnících Světla, odjistilo extrémní množství energie. Hluboko v sobě cítíte, že právě toto je doba, na kterou jste čekali.Bude ve Vás iniciovat a vyvolávat Vaše tvůrčí energie. Bude to, jako byste se dostali někam do vlastního prostoru, kde máte mnoho nástrojů, které jste účelně používali, pak na ně zapomněli – a nyní je znovu objevujete. Díky fotonovému světlu si budete vzpomínat rychle. Je to i čas zaostření a zjasnění vaší intuice. Vnímejte ji a dejte jí ve svém životě prostor. Mnohým se bude ozývat zřetelněji i ego, připravte se na to, zklidněte ho a dejte prostor intuici. Tento čas je vhodný i k vytváření vašich životních záměrů.

Vědomě pročišťujte své propojení s duší a Vyšším Já. Je třeba, abyste tyto informační kanály měli čisté, protože i informace, které k Vám v tomto čase budou proudit budou závažné. Bylo by vhodné, abyste se naučili vědomě dýchat. Dech Vás nejenom zklidňuje, ale dává pocit i propojení se Zdrojem.
Neoddělujte, prosím, duchovní práci od běžného života, protože to nelze. Žijte to, co vnitřně cítíte. Když se to nedaří, dejte si novou šanci – až Vám to vejde do krve.
Do podzimní rovnodennosti Vás čeká mnoho práce. Takové, že jedna záležitost zažehne druhou a vy budete zcela intuitivně vedeni od začátku až do konce.
Je to, milí, nádherná doba a Vaše duše se doslova tetelí, že už je tady. Vnímejte své srdce a poslouchejte intuici.
Vaši Áriové


Moji milí,
teď platí mnohonásobně víc než kdykoli předtím, že tak jak jste pracovali včera, je dnes už zastaralá záležitost. Zajeté koleje – např. „Temné entity mně vzaly těla“ = „Transformuji moje temné závazky nelásky“ nečekaně a bez varování selhávají. Co s tím? Zachovat chladnou hlavu, snažit se vynalézt svůj vlastní postup a dívat se vědomě kolem sebe, jak se s danou situací vypořádávají ostatní. Nebojte se, informace jak nově pracovat k Vám přijdou, ale je třeba je nepřehlédnout a okamžitě je přijmout za své. Je to takový malý trénink jak nezamrznout v rutině.
Dobrá zpráva je, že duše přesně zná Vaši duchovní zralost a Váš potenciál, takže se nemusíte obávat, že se Vám nebude dařit a situaci nezvládnete. Naopak. I když Vám bude ouvej, vždy se postavte k problému čelem, zmobilizujte v sobě energii : „já to dokážu“ „já se nedám“ „já se nebojím“ a dejte se do práce. Zkuste osvědčené metody třeba jen s nějakou inovací, poraďte se s okolím, nestyďte se o problémech mluvit a samozřejmě požádejte i nás o pomoc. Rádi pomůžeme, ale bohužel bez Vaší aktivní spoluúčasti toho moc sami nezmůžeme.
Každý problém, každý atak Temných Entit berte jako výzvu k Tvořivosti. Vůbec není nutné dlouze něco donekonečna mantrovat. Dneska už na takové metody dávno není čas. O to více je třeba, aby každá práce šla přímo ze SRDCE – pokud možno z toho BOŽÍHO. Jednoduchá, stručná formulace vyslaná láskou svého srdce v kombinaci s požehnáním dané situace láskou a moudrostí svého srdce zaručeně přinese ovoce.
S láskou Vaši Áriové


Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P. A Pavlína K.,  (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.