Andrea Máčalíková

www.cestavnitrnisvobody.cz

Cesta vnitřní svobody je způsob jak žít svůj život a jak pracovat na sobě, který jsem poskládala ze svých životních zkušeností a mé terapeutické praxe s klienty.

Je to úhel pohledu na svět, který nás obklopuje. 

Vždycky máte totiž na výběr – můžete žít jako oběť svých vlastních rozhodnutí nebo se stát aktivním tvůrcem svého života.

Každá cesta, i ta která vede k vnitřní svobodě, se skládá z více kroků, díky kterým se člověk přiblíží vytouženému cíli. V tomto případě je cíl právě ta kvalitní a šťastná cesta životem i v období například smutku a bolesti. V období důležitých životních rozhodnutí.

Tyto poznatky předávám na svých transformačních kurzech, kde vás navedu na cestu k vnitřní svobodě pomocí jednoduchých kvantových technik, které jsou velmi praktické. Naučí se je každý a rychle je začlení do svého života. Práce v kvantovém poli je velmi příjemná a výsledky jsou často okamžité. 

Může se to zdát jako Sci-fi, ale během dvou dnů na kurzu zjistíte, že dokážete vy sami (ať v oblasti vztahů, práce, úspěchu, svého zdraví) tvořit svůj život. Nastavit si jej tak, aby to začala být zábava.

 

Líbilo se vám video?

Podpořte Cesty k sobě finančním darem

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Děkujeme vám za váš příspěvek na provoz internetové televize.
Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dle darovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího.Platba probíhá prostřednictvím služby géčko.pngverified_by_visa-full-colour.pngMastercard_SecureCode [Převedený].pngvisa-full-colour-rgb.pngvisa_electron_2015.pngmc_accpt_match_eps.pngme_accpt_match_eps.pngms_accpt_match_eps.png