ALL FESTIVAL
ALL-2016_partneri-1

 

 

Krásný den,

srdečně vás zvu k utvoření společného projektu „CENTRA VĚDOMÉ SPOLUPRÁCE“ v rámci festivalu Alchymistické Litoměřice, který se uskuteční 12.-15. května v Domě kultury Litoměřice. Záměrem či vizí tohoto projektu je vědomá spolupráce mezi lidmi, kteří svými tvůrčími schopnostmi otevírají ostatním možnosti seberozvoje a sebevzdělání. Což znamená, že vybraná centra a pozvaní zástupci  ze severu Čech a okolí dostanou prostor pro vlastní prezentaci v rámci festivalu. Tento prostor bude především otevřen ke  vzájemnému poznání, informování, představení, sdílení kontaktů a posilování vztahů v rámci regionu. Budeme se věnovat následujícím tématům: spolupráce, vzájemná inspirace, tvoření, podpora, sdílení. Prostor pro tento společný čas bude v neděli, poslední den festivalu.

Pokud máte zájem mít na festivalu prezentační místo v hlavním sále, kde by bylo možné provádět veřejně léčení či poradenství, je možné se přihlásit za příspěvek 500Kč / neděli. Bližší informace budou sděleny vážným zájemcům.

Právě neděle 15. 5. 2016 bude zasvěcena KORUNĚ. Ta představuje naši budoucnost, naše sny a vize. Staňme se člověkem – tvůrcem, který vědomě přetváří svůj život ke všeobecnému blahu, vnitřní spokojenosti, naplnění a štěstí. Podívejme se na budoucnost novýma očima a začněme ji tvořit naší přítomností.

Pokud vás výše uvedené téma jakýmkoli způsobem oslovuje a rádi byste se v rámci festivalu představili, velmi ráda uvítám zpětnou vazbu, popřípadě vaše návrhy, představy, vhledy…
Výsledek naší spolupráce bych ráda promítla do nedělního programu ALLFESTU.
Těším se na setkání. Petra
Petra Poupětová