ALADIN a KRUH21 (spolek druidů ČR) vás zvou na AKTIVACI SLUNOVRATOVÉ LINIE v Praze 21. 12. 2014
Praha je město, kterým po tisíciletí prochází historie lidstva. Je to místo, které bývalo nabité energií, jakoby prýštící z neznámých zdrojů. Proto byla vyhledávána nejvýznamnějšími nositeli ducha, lidmi, kteří chápali minulost, žili přítomností a určovali směr budoucím generacím. Praha je tak prosycena energetickým a kulturním dědictvím generací. Ale stala se také svědkem bitev a válek, vítězství a porážek, radosti i zármutku, a přesto si pro osudovou přízeň – díky svému budoucímu poslání – zachovala svou identitu, neopakovatelný ráz a vědomí sama sebe. Město v srdci Evropy, v nÄ ›mž se mystérium potkává s životem, potřebuje nyní pomoci, aby mohlo naplnit duchovní poselství lidstva.

Proto vás 21. 12. zveme k aktivaci Slunovratové „jeruzalémské linie“, končící v Praze. Vycházejícímu Slunci pomůžeme energeticky posílit město, tak jak to dělali zasvěcenci téměř po tisíc let. Astrologická pozice, která tuto událost zesílí, se objevuje každých 6000 let. To je významný okamžik.

Sejdeme se v sobotu 20. 12. v 16 hodin u Libeňského zámečku (metro B Palmovka), provedeme rituál sladění, rozdělíme se na pozice, tak abychom na nich mohli v neděli 21. 12. od 7:45 zahájit postupnou aktivaci linie v Praze. Po celé vzdálenosti linie se sakrální stavby postavené na dřívějších svatyních neodchylují o více než 3/4 metru. V Praze i jinde na území ČR jsou jejími svědky dosud stojící rotundy, a další významná místa, na nichž budou naše skupiny v čase postupujícího východu Slunce pracovat.

 

Zúčastnit se může každý, kdo má pocit, že posílit v tento nejsilnější den v roce energeticky Prahu je důležité. Zkušenost s vnímáním energie je dobrá, ale možná jí získáte právě tady.

Pro vaši účast prosíme o potvrzení na mail adam@ukryt.cz. Zašleme další informace k setkání.

 

Kategorie:

Aktuálně, Články