AKTUÁLNĚ NA NEBI
Pondělí 24/11: Luna prochází koncem Střelce a přináší tak příjemný počátek týdne. Vrhněme se do víru týdne s dobrou náladou a optimismem, tato energie se nám mnohonásobně navrátí. Budeme činorodí a aktivní, jen se vyplatí větší systematičnost v přístupu a soustředěnost, jinak hrozí roztříštění sil.

Úterý 25/11: Přesun Luny do znamení Kozoroha přinese zvážnění a zhutnění atmosféry. Čím urputněji se budeme snažit, tím spíše se nám naše plány zhroutí. Nenechme se vyprovokovat a ani zahnat do kouta, místo toho si v každé situaci zachovejme klid a mír v duši. V takovém případě můžeme vydolovat vysoké výkony.

Středa 26/11: Středa utuží naši houževnatost a zpevní vůli. Spěchejme pomalu a trpělivě. Tento den se můžeme snadno prosadit a zacílit na naše hlavní povinnosti. Můžeme se s úspěchem věnovat aktivitám praktického charakteru a dotáhnout do zdárného konce i delší dobu rozdělané projekty.

Čtvrtek 27/11: Na nebeské klenbě se Luna přesouvá do Vodnáře a přinese tak příjemné osvěžení. Budeme si více vážit vlastního prostoru a stejně tak bychom měli respektovat i prostor druhých. Do popředí se dostávají komunikace a mezilidské vztahy. Mohou se dostavit originální nápady a nové pohledy na stará témata.

Pátek 28/11: Pokud se budeme snažit za každou cenu bořit tradice a svoje inovativní přístupy budeme vnucovat lidem kolem nás, můžeme brzy narazit na nepochopení. Snažme se více vidět svět očima druhých. Konflikty mohou nastat s těmi, kdo se budou stavět do pozice autorit. Vzájemné respektování je základním předpokladem pohodového pátku.

Víkend 29 a 30/11: O víkendu budeme citlivější a nejlépe se budeme cítit v bezpečí svého domova mezi nejbližšími. Zejména v sobotu si dejme pozor na emoční výkyvy a přecitlivělost.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš