AKTUÁLNĚ NA NEBI
Pondělí 20/10: Luna v Panně přináší začátek týdne se zaměřením na praktická témata. Vyplatí se postupovat krok za krokem sytematicky a spolehnout se na osvědčené metody. Budeme více racionální a logické uvažování může být důležitou pomocí.

Úterý 21/10: Dopoledne se může projevovat nervozita, kterou může rozptýlit přesun Luny do Vah brzy odpoledne. Po celý den se vyplatí rozumné hospodaření s energií. Přílišná horlivost a nadšení mohou upozadit zdravý rozum, a tak se vyhněme zbrklým rozhodnutím.

Středa 22/10: Napětí, které se kolem nás bude objevovat, se budeme snažit urovnat. Ne vždy se to ovšem bude dařit a můžeme se nechat snáze rozhodit. Zejména mezlidské vztahy mohou zaskřípat. V takových situacích je vhodné zachovat úsměv na tváři a nepodlehnout nátlakům.

Čtvrtek 23/10: Do čtvrtečního novoluní ve Štíru je zapojená i Venuše, takže se celý den ponese v příjemné náladě. Některé momenty dne mohou být velice silné. Pokud den strávíme v blízkosti drahé polovičky, můžeme objevit nové vrstvy a obzory vzájemného pouta.

Pátek 24/10: Po emoční stránce nás čeká bohatý den. Silná intuice nám může pomoci najít důležitou inspiraci či jinou informaci, kterou již delší dobu potřebujeme – ať už si to uvědomujeme či nikoliv. Celý den bude proudit svěží energie, a tak můžeme chytit ke konci týdne druhý dech.

Víkend 25 a 26/10: Během soboty se nám do ničeho příliš chtít nebude a příliš nebudeme ve své kůži. Vyplatí se odpočinek. V neděli nás přesun Luny do Střelce může probrat a tak se otevřeme spontánním nápadům.

Přeji krásné podzimní dny,

Vít Kuntoš