Aktuálně na nebi
Dobrý den,
je tady další týden a tak náhled na hvězdnou oblohu 🙂

Pondělí 21/7: Luna procházející koncem znamení Býka může přinést poklidný rozjezd nového týdne. Panovat bude bodrá nálada a budeme lépe vědět, co od tohoto dne chceme. Pondělí přeje i finančním záležitostem. Později odpoledne se Luny přesune do Blíženců a tak je večer vhodný strávit v dobré společnosti přátel.

Úterý 22/7: Všeho moc škodí. Záplava informací nám tak nemusí pomoct zorientovat se, ale spíše nás může zmást. Je důležité si dnes dát pozor na lepší organizaci, jinak můžeme chaoticky pobíhat z místa na místo. Taktéž se vyplatí opatrnost při komunikaci a nenechat se zaslepit hezkými řečmi, které nám mohou nakonec záměrně či nezáměrně uškodit.

Středa 23/7: Luna stále prochází Blíženci za podpory Marta. Tento den je tedy optimální pro jakoukoliv intelektuální práci. Bude nám to lépe přemýšlet a budeme snáze formulovat naše myšlenky. Doporučuji nebýt sám a strávit čas v příjemné společnosti.

Čtvrtek 24/7: Luna se přesouvá do Raka a vstupuje postupně do konjunkce s Venuší. Mnozí budeme emotivnější a vlídnější vůči druhým. Více se budeme zajímat o svět našich bližních, namísto řešení vlastních problémů. Větší romantika a něžnost jsou mimo jiné vhodné ke chvílím strávených s drahou polovičkou.

Pátek 25/7: Dejme si pozor na to, abychom kvůli aktuální „nenáladě“ nebyli na druhé podráždění. Emoční nátlaky nikdy nic dobrého nepřinesou. Místo toho se pokusme před svými blízkými otevřít a promluvit si – zcela v klidu a bez obalu. Pozor na úrazy při manuální práci či sportování.

Víkend 26 a 27/7: Netrpělivost a přesvědčečnost o vlastní dokonalosti budou tento víkend největším nepřítelem. Zapomeňte na žabomyší války a radujte se naplno ze života 🙂

Přeji krásné letní dny,

Vít Kuntoš