AKTUÁLNĚ
Pošli to dál
Mars v konjunkci s Jupiterem a v trigonu na Pluto. Energetická konstelace, která mě vyburcovala z letargie. Tohle je mimořádně silná vazba. Jestli víš, co je potřeba udělat, okamžitě vstaň a jdi za tím! Jestli máš pocit, že něco má smysl, neboj se o to bojovat! Jestli chceš něčeho dosáhnout, není třeba pochybností, prostě se do toho dej a ono to půjde!

Ale dělej jen to, čemu věříš a neboj se odmítnout udělat cokoliv, co je proti tvému přesvědčení. Neboj se zeptat „Proč?“ Je možné pohnout světem, akorát nesmíš čekat, až to udělají druzí. Můžeš to udělat sám a teď hned, a když ti někdo říká, že to nejde, ignoruj ho. Jeho život není tvůj, a že to nešlo jemu, ještě neznamená, že to není možné. A že toho nedosáhneš právě ty! Anebo že nemůžeš udělat ten první krok, aby se další přidali. Protože pak už to půjde samo, řetězovou reakcí! Inspirace a přirozené vůdcovství, konjunkce Mars – Jupiter je konstelace rozeného leadera. A protože Mars s Jupiterem stojí bok po boku v Panně, bude to o relativně malých úkonech, jejichž význam se však sčítá a násobí. Konec prokrastinace, konec vymlouvání se. Odvaha, přesvědčení, intenzita, obrovská energie, výdrž, odhodlání. Chuť do práce, nadšení, touha, ambice, vysoký výkon, tah na bránu a naprostá absence strachu. Pod vlivem Jupitera dělá Mars věci pouze a výhradně z přesvědčení. Takže navzdory tomu, že je v poslušné Panně, neexistuje v tyto dny šance, že by prostě slepě poslouchal příkazy. Musí vědět proč! A pokud to ví a vnitřně souhlasí, nezastaví ho už nic. Výkonná složka Marsu se spojuje s vizí a vírou Jupitera v to, že cokoliv, v co věřím, je možné uskutečnit. Za podpory Pluta, který tu dvojici úderníků v první linii dotuje obrovskou dávkou energie a totální vnitřní podporou. Oni na oplátku urychlí vývoj v transformačním procesu, jehož je Pluto garantem.

K ostatním konstelacím se dostaneme časem, lehce jsem zaspala a je toho teď spousta. Teď hurá do toho! Je před námi několik velmi silných dní!

http://www.astropsychologie.cz/