AGENDA 2030 UVÁDÍ MULTIKULTI V BRITÁNII
Ukázali jsme vám mnoho stop, skutečně velmi mnoho faktů — protože je vše dobře maskováno a předkládáno občanům jako zdánlivě prospěšná věc — proto je třeba nahlédnout pod masky!

Pro všechny, kteří si stále myslí že o světovládu se snaží jen šílenci v béčkových filmech, nyní přinášíme další důkazy o tom, že budování světové totality podle plánů Agendy 2030 skutečně jede na plný plyn. Chcete nadále nechávat hlavu v písku? Chcete se stát otroky NWO?

Pro všechny, kdo nechtějí být v blízké budoucnosti vězni na planetě Zemi, je k dispozici úzká cesta poznání sama-sebe — ta jediná vede ke svobodě. Jen pravda vás osvobodí »

Jedeme z kopce… Některé skandály jsou tak masivní, že jim lze jen stěží uvěřit. Někteří si možná stále ještě naivně myslí že islamizace Evropy se děje tak nějak přirozeně, náhodou… ne ne, to vše je součástí plánu Agendy 2030.

Více: http://www.ragauian.cz/agenda-2030-uvadi-multikulti-v-britanii-muslimske-gangy-pachaji-organizovane-sexualni-nasili-na-zenach-seznamte-se-at-vite-co-soudruh-sobotka-planuje-i-pro-vas/