31.10. – 6.11.2016: Týden dobrých rozhodnutí
Ale ještě zkraje týdne můžete zápasit s myšlenkami plnými marnosti, ztracených (iluzí) a snů, všechno se pořád nebude moc chtít vyloupnout na svět. Vydržte, takové může být pondělí, úterý, ale v dalších dnech už bude kolem dokola mnohem více posbírané síly. A opět se bude opakovat cyklus hledání správných řešení, odpovědí a potom rázné akce, které jednoznačně potvrdí to, co jsme zamýšleli.
Můžeme si tedy procházet vícero fázemi „louskání oříšků našich životů“.
Podívejme se na to blíže.
Týkat se to může věcí, nad kterými jsme už zlomili hůl… ve které jsme už nevěřili.
Věcí, které pro nás znamenají nedosažitelné sny… zatím…
Věci, které se zdají nelogické (ale pozor, potom se vyřeší akcí, poskládáním posledního dílku puzzlíku). Nejde o nelogické a nesmyslné iluze, nýbrž o věci, kterým k vyřešení chyběl jen kousek a ten jsme ne a ne nalézt…. Teď ho nalezneme.
Pokud tento týden posbíráme svoje síly, pokud využijeme tu akčnější a hlavně energií nabitou část týdne, pak se může stát, že se věci pohnou celkem rychle, že budeme mít chuť začínat nové a hlavně to, k čemu jsme tíhli, co jsme opravdu chtěli, k čemu nás táhlo srdce.
A posléze bude i čas jít….
Odejít z toho, co je pro nás zkažené, co nás tíží, co nás otravuje, v čem uhníváme… Nebo tyto situace či vzorce ve svém okolí či vlastním chování či hlavě, uvidíme. Uvidíme je jasně, jako ozářené sluncem. A přinese to s sebou i vůli, radost, chuť s tím vším pohnout.
Že jdete a vykročili jste správně, poznáte v tuto chvíli podle toho, že BUDETE MÍT NA ZMĚNY CHUŤ. Nejsou to změny a opouštění s těžkým srdcem a se slzami v očích. Naopak, je to pouze a jen o úlevě.
Tak přeji krásný týden!
Ve středu a v pátek na vás bude čekat další dvojice výkladových dnů…
Nezapomeňte na poslední předvánoční skleničkovou soutěž a na komentářovou soutěž.